Potisk s vlastním motivem

Ať už máte svou firmu a chcete pro své zaměstnance, firemní partnery či zákazníky milou pozornost, nebo jste maminka či babička a chcete udělat radost dětem jejich vlastním originálním hrnkem, plecháček s potiskem je ideální volbou. 

Plecháček je skvělý dárek k narozeninám i k svátku pro vaše blízké i pro přátele, ke svatbám na památku, anebo jen pro vás třeba na horský výlet. Může ho zdobit název podniku či logo projektu i erb města. Tiskneme pro trhovce, sportovní kluby, charitativní i jiné organizace. Rádi potiskneme originální hrnek i pro vás.  

Pojďte si s námi připomenout staré dobré časy, ke kterým plechový hrnek neodmyslitelně patří. Plecháček byl vždy nedílnou součástí dětských táborů, turistických výletů i festivalů. Byl nepostradatelným inventářem každé chaty nebo chalupy. Máme pro vás plecháček s potiskem v modernějším, ale současně stále nostalgickém pojetí v duchu retro stylu. 

Nostalgický plechový hrnek se hodí na výlety i na doma pro netradiční pojetí kávy, čaje či kakaa. Smaltovaný hrnek má povrch téměř nerozbitný, a pokud jej neztratíte, asi vás i přežije. Tímto originálním dárkem můžete překvapit své blízké, kolegy, rodinné příslušníky kamarády a nerozlučné přátele.

Na plecháček si můžete navrhnout vlastnoručně kreslený návrh, vlastní fotku, nápis, jméno a cokoliv vás zrovna napadne. A ať už vyrazíte na výlet či festival, chatu či chalupu, nebo si z něj jen doma dáte horké kakao, smaltovaný hrnek bude zaručeným originálem. 

12 položek celkem